przede wszystkim

prze
strzeń

Inwestycja Osiedle Na Wzgórzu to nowopowstający kompleks bloków mieszkalnych w Sosnowcu - Milowicach przy ul. Słonecznej i ul. Kolonia Pekin.

W ramach inwestycji powstanie 7 budynków, w których w sumie znajdą się 126 mieszkań, dwu i trzypokojowe o powierzchniach 48,53 m2 i 65,33 m2 (metraż po wykonaniu pomiaru powykonawczego może się różnić).

Osiedle zostało zaprojektowane z dbałością o najmniejszy detal i z myślą o tym, aby przyszłym mieszkańcom żyło się po prostu dobrze.

Mieszkania parterowe będą miały dostęp do własnego ogrodu, zlokalizowane na wyższych piętrach będą posiadały dwa balkony (każdy pokój w mieszkaniu ma wyjście na balkon).

Przyszli mieszkańcy będą mogli zakupić garaże, miejsce parkingowe naziemne oraz komórki lokatorskie.

Aby zapewnić wysoki poziom bezpieczeństwa mieszkańców, teren inwestycji zostanie ogrodzony.

przemyślane
układy
mieszkań

Projektując Osiedle na wzgórzu przede wszystkim zwrócono uwagę na układy mieszkań. W konsekwencji powstały tylko dwie wersje mieszkań, w których bez utraty komfortu życia można wydzielić dodatkowy pokój.

114 mieszkań
57 garaży
84 miejsc parkingowych

nasze
mieszkania

Każdy układ dostępny jest w wersji z ogrodem i balkonem, lyb dwoma balkonami. Mieszkania oddawane będą w stanie deweloperskim, tzn. że będą gotowe do wykończenia.

48,53 m2
2, lub 3 pokoje
65,33 m2
2, lub 3 pokoje

lokalizacja
osiedla

Inwestycja zlokalizowana jest w Sosnowcu przy ul. Słonecznej i ul. Kolonia Pekin, w bezpośrednim sąsiedztwie Katowic.

W odległości kilkuset metrów znajduje się pętla tramwajowa, skąd dotrzemy do centrum Sosnowca oraz przystanek autobusowy „Milowice Hala Sportowa”.

W promieniu kilkudziesięciu metrów mieszkańcy mają dostęp do sklepów oraz najpotrzebniejszych usług.

KOMUNIKACJA MIEJSKA AUTOBUSY

nr 91, Trasa: Sosnowiec Urząd Miasta – Bytom Dworzec PKP

TRAMWAJE

T21, Trasa: Tworzeń Huta Katowice – Milowice Pętla
T26a, Trasa: Dańdówka Skrzyżowanie – Milowice Pętla

Rekreacja i wypoczynek

Hala Sportowa – 0,1 km
Park Milowice – 0,6 km
Kryta Pływalnia – 4,3 km

Edukacja

Przedszkole nr 11 – 0,5 km
Szkoła podstawowa nr 12 – 0,3 km
Gimnazjum nr 19 – 0,3 km

Centra Handlowe

Netto – 0,2 km
Biedronka – 1,0 km
Ikea – 4,0 km

zamień
stare M
na nowe

Program „ZAMIEŃ STARE M NA NOWE” to projekt umożliwiający poprawę komfortu życia naszych klientów poprzez pomoc w zamianie starego mieszkania na nowoczesne i bardziej atrakcyjne,bezczynszowe mieszkanie.

Innowacyjność naszego programu polega na sprzedaży starego mieszkania, w którym czynsz wynosi niejednokrotnie więcej niż rata kredytu na nowe mieszkanie biorąc pod uwagę, że wkład własny, stanowi równowartość ceny starego mieszkania.

Wartość starego mieszkania oceniana jest przez naszych agentów w oparciu o oczekiwania klienta i ceny rynkowe. Cały proces sprzedaży starego mieszkania i zakup nowego prowadzony jest przez licencjonowanych pośredników w obrocie nieruchomościami, a różnica brakującej części finansowania jest kredytem hipotecznym, w wybranym przez klienta banku przy pomocy naszych doradców finansowych.

Wszelkie formalności jak również terminy i warunki transakcji uzgadniamy indywidualnie biorąc pod uwagę oczekiwania klientów i ich sytuację finansową.